Aktualności

Aktualności

Oferta pracy - Asystent Projektanta Branży Drogowej Rzeszów/ Kielce/ Warszawa

02-11-2016

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży drogowej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • przestrzeganie procedur Systemu Zarządzania Jakością
  • wykonywanie innych czynności z polecenia przełożonego w ramach prac związanych z realizacją zadań projektowych

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatniego roku
  • znajomość programów AutoCAD, Norma
  • znajomość pakietu MS Office – Word, Excel

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych zadaniach projektowych
  • komfortowe warunki pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

W tytule maila proszę wpisać: ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ oraz jedną z wybranych lokalizacji O. Rzeszów/ O. Kielce/ O. Warszawa

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Pełna wersja serwisu