Aktualności

Aktualności

Oferta pracy - Projektant Branży Drogowej Rzeszów/ Kielce/ Warszawa

02-11-2016

OPIS STANOWISKA

  • pełnienie obowiązków projektanta branży drogowej zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego
  • wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży drogowej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • przestrzeganie procedur Systemu Zarządzania Jakością
  • wykonywanie innych czynności z polecenia przełożonego w ramach prac związanych z realizacją zadań projektowych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia do projektowania w branży drogowej bez ograniczeń
  • doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg – min. 3 lata od uzyskania uprawnień
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • znajomość AutoCAD Civil
  • znajomość pakietu MS Office – Word, Excel
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych zadaniach projektowych
  • komfortowe warunki pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

W tytule prosimy wpisać: PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ oraz jedną z wybranych lokalizacji O. Rzeszów/ O. Kielce/ O. Warszawa

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Pełna wersja serwisu