Aktualności

Aktualności

Oferta pracy - Specjalista ds. rozliczeń - Szydłowiec, woj. mazowieckie

11-08-2016

OPIS STANOWISKA

kontrakt realizowany od lipca 2014 r., planowane zakończenie realizacji czerwiec 2017 r. + 15 miesięcy okresu gwarancji
pełnienie obowiązków specjalisty ds. rozliczeń
przygotowywanie świadectw płatności
tworzenie kosztorysów w oparciu o  Wytyczne
współpraca z Inżynierem Kontraktu w przygotowywaniu protokołów konieczności i protokołów z negocjacji cen.

WYMAGANIA

wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
minimum 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP lub nadzór nad budową lub przebudową dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 100 mln PLN brutto każde zadanie na stanowisku/stanowiskach: specjalista ds. Rozliczeń
znajomość procedur FIDIC
znajomość programu kosztorysowego NORMA
znajomość MS Word oraz Excel
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność
prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

umowę o pracę
pracę w solidnej firmie prowadzącej od lat nadzory inwestorskie, naukowe i doradztwo techniczne na budowach najważniejszych dróg i autostrad
zapewniamy rozwój kadry poprzez organizację profesjonalnych, branżowych szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy:

W tytule prosimy wpisać: Specjalista ds. rozliczeń Szydłowiec

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Pełna wersja serwisu