Aktualności

Aktualności

Oferta pracy – Starszy Asystent Projektanta Branży Drogowej - Kielce, woj. świętokrzyskie

11-08-2016

OPIS STANOWISKA

  • wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży drogowej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych,
  • przestrzeganie procedur Systemu Zarządzania Jakością,
  • wykonywanie innych czynności z polecenia przełożonego w ramach prac związanych z realizacją zadań projektowych.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (drogowe)
  • min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu dróg
  • uprawnienia do projektowania branży drogowej – mile widziane
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • znajomość programów AutoCAD Civil, Norma
  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych zadaniach projektowych
  • komfortowe warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: w tytule maila proszę wpisać: STARSZY ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ  O. Kielce
Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Pełna wersja serwisu