Oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Promost Consulting jest jedną z czołowych firm projektowo-konsultingowych działających w branży infrastruktury transportu i ochrony środowiska.

W związku z intensywnym rozwojem działalności krajowej i zagranicznej poszukujemy doświadczonych osób na stanowiska:

Projektant

Branże:  Drogowa / Elektryczna / Teletechniczna

Miejsce pracy: Rzeszów, Warszawa, Kielce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w branży drogowej
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania branżowego, AutoCAD itd.
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Zadania:

  • Pełnienie obowiązków projektanta zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego
  • Wykonywanie opracowań projektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • Skuteczne koordynowanie projektów
  • Kierowanie zespołem projektowym
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego

Oferujemy:

  • Udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych
  • Pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym
  • Wsparcie rozwoju zawodowego: mentoring, szkolenia, R&D, wydarzenia branżowe
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę pracy

CV  proszę przesłać na adres , w temacie maila wpisując: PROJEKTANT + nazwa branży + preferowane miasto pracy – Imię i Nazwisko

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Asystent Projektanta

Branże:   Drogowa / Mostowa / Elektryczna / Teletechniczna

Miejsce pracy:  Rzeszów, Warszawa, Kielce

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub student ostatniego roku
  • Dobra znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD itd.
  • Podstawowa znajomość aktów prawnych w zakresie danej branży
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Zadania:

  • Wykonywanie, pod nadzorem projektanta, opracowań projektowych, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych
  • Weryfikowanie dokumentacji ofertowej, przetargowej i projektowej

Oferujemy:

  • Praktyczna pomoc przy realizacji praktyki na budowie (dot. uprawnień budowlanych)

CV  proszę przesłać na adres , w temacie maila wpisując: ASYSTENT + nazwa branży + preferowane miasto pracy – Imię i Nazwisko

Pełna wersja serwisu